Wakacyjne pomoce do zajęć

16 czerwca, 2021

Wakacyjne pomoce do zajęć to plik zawierający 16 stron darmowych pomocy. Znajdziesz wśród nich, m.in:

  • girlandę z napisem Wakacje
  • girlandę z napisem Lato
  • 2 rodzaje puzzli
  • memory (12 par – 3 grupy tematyczne – plaża, góry, las)

Link do materiałów znajdziesz na końcu tego wpisu. Jeśli szukasz jeszcze innych podobnych pomocy, to koniecznie zajrzyj TUTAJ. A gdybyś szukała pomocy i dekoracji na Dzień Taty, to zerknij tu.

Wakacyjne pomoce do zajęć inspiracje

Nie wiem czy kiedyś zastanawiałaś się może jakie są moje ulubione pomoce, które tworzę. Czy w ogóle jest coś takiego? Otóż oczywiście, że są ! To przede wszystkim memory i puzzle, a z dekoracji bez wątpienia króluje girlanda. Mogę ją zrobić na tysiąc sposobów, o czym mogłaś się przekonać na ostatnim webinarze. Koniecznie obejrzyj i skomentuj, jeśli też chcesz otrzymać Canvę dla oświaty. Mówiłam na nim jak starać się o darmowy dostęp nie płacąc za to ani złotówki.

Z tego co wiem od was, webinar Wam się podobał, zresztą jak i prezenty, które były w nim do zgarnięcia. A jeśli lubicie prezenty i niespodzianki, to z pewnością znajdziecie je zarówno na mojej grupie na Facebooku jak i zapisując się do newslettera. Otrzymasz giga pakę pomocy do zajęć i dekoracji – blisko 100 stron za darmo! A dokładnie to 98 stron. Czyż to nie cudowna oferta, z której żal nie skorzystać?

Podsumowanie – wakacyjne piosenki

Co to by były wakacje bez piosenek? Podrzucam Ci linki do znanych i mniej znanych przebojów dziecięcych:

A Ty jakie znasz inne wakacyjne przeboje dla dzieci?

Zostaw komentarz