Materiały na Dzień Taty

12 czerwca, 2021

Materiały na Dzień Taty już lecą do Ciebie. Jak już jesteś ze mną dłuższą chwilę, to pewnie zauważyłaś, że uwielbiam wszelkie święta nietypowe. Znajdziesz je w kalendarzu świąt nietypowych. Do materiałów, które teraz przygotowałam, idealnie sprawdzą się te z wcześniejszego wpisu. Znajdziesz je tutaj. Przejdź niżej i sprawdź, co możesz odebrać zupełnie za darmo.

Materiały na Dzień Taty

Przede wszystkim przygotowałam ogromny napis – „Dzień Taty”. Znajdziesz tutaj też girlandę z napisem – „Kochamy Was”. A także dyplom, który dziecko musi samo pokolorować, a nawet dorysować szczegóły. Kilka plakatów informacyjnych, łącznie ponad 20 stron do druku i to za darmo. Nie zapomnij, że na mojej grupie na Facebooku, często umieszczam jeszcze więcej bonusów, a wręcz wysyłam je na maila. O ile zapiszesz się do kreatywnego newslettera, do czego gorąco Cię zachęcam.

Pobierz materiały

Obecnie subskrybenci otrzymują na starcie pakiet 10 list, plannerów, które pomogą zorganizować zarówno życie rodzinne, jak i zawodowe. Zresztą przekonajcie się sami. Aaa i jest plakat z cytatem A. Einsteina

Kreatywność jest zaraźliwa. Zaraź się.

A jak dzień Taty, to i piosenki, te po angielsku znajdziesz m.in na moim kanale na Youtubie. Tam nagrałam lekcję angielskiego dla dzieci, na temat Rodziny. Oglądałaś już?

Podsumowanie

Nie jest to post z propozycjami do przeprowadzenia uroczystości, zajęć. Raczej wpis z pomocami, które pomogą Ci udekorować salę, czy zapewnią prezent dla Taty. Jeśli jednak szukasz inspiracji, to z pewnością znajdziesz je we wpisie, który podlinkowałam na samej górze. Ale to jeszcze nie koniec! Przygotowałam dla Ciebie coś ekstra!

Wiem, że czerwiec to gorący miesiąc w pracy nauczyciela i nie mam tu na myśli pogody. Tylko tego z iloma dokumentami musimy się zmagać. Postanowiłam, że dam Wam coś ekstra, czyli zniżkę -40 zł na mój kurs online. Dzięki niemu bez kłopotu będziesz się poruszać po Canvie i stworzysz takie cuda, a może i lepsze jak ja Ci teraz daję.

Powiesz, nie mam na to teraz czasu, rozumiem. To nic nie szkodzi, bo już niedługo wakacje i upragnione wolne. Kurs możesz zacząć przerabiać w dowolnym momencie, bowiem dostęp do niego jest dożywotni. Sama decydujesz o tempie nauki.

Kurs „Canvastycznie kreatywne pomoce do zajęć” składa się z:

  • 6 modułów video + pliki pdf – ponad 4h nagrań
  • 6 bonusów, o których przeczytasz tutaj. Wartość bonusów to 122 zł, a sam kurs kosztuje jedynie 107 zł (do 22.06.21), żal nie skorzystać.

To jak, widzimy się na grupie dla kursantów?

1 komentarz

  • Wakacyjne pomoce do zajęć - Froniowo

    16 czerwca, 2021 - 5:02 pm

    […] Link do materiałów znajdziesz na końcu tego wpisu. Jeśli szukasz jeszcze innych podobnych pomocy, to koniecznie zajrzyj TUTAJ. A gdybyś szukała pomocy i dekoracji na Dzień Taty, to zerknij tu. […]

Zostaw komentarz